Premades

Premade ~ Chloë Moretz #001

24. listopadu 2014 v 18:02 | AlesH
Chloë Moretz | stav ♦ VOLNÝ | spokojenost ♦ 70% | NÁHLED | nenastavený (0x)

Tohle mám nejradši, tři dny se patlám s objednaným designem, adminka si poté smaže blog a ani se neobtěžuje mi to napsat. Opravdu super! A proto jsem se rozhodl, že z designu udělám premade.
Jinak design se mi v celku líbí, tedy až na ty barvy, ale adminka :( si přála zimní, takže mě jiná barva než modrá prostě nenapadala. Adminka si také přála, zda bych jí neudělal design podobný tomu, co dělala terush, prosím vás, tohle mi do objednávky fakt nepište! Jestli se vám líbí design od terush, tak si napište o design terush! Naposledy, co jsem se inspiroval design jiného grafika z blog.cz. Další co mi na designu trochu vadí je, že jsem ho hrozně přeplácal, nejspíš jsem závislák na vločkách, ale mě se to prostě takto líbí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co to je premade + pravidla:
001. premades jsou jako free designy, když se někomu bude líbit, můžu mu ho nastavit
002. jeden premade nastavím vždy pouze na jeden blog
003. to že si o design napíšeš první, neznamená, že ho musí nastavit tobě
004. premade samozřejmě přizpůsobí na váš blog, změní texty a nějaké další menší změny, ale hlavně nečekejte, že budu měnit barvy, fotky atd.
005. k premade si můžete vybrat max. 3 bonusky
006. před tím, než mi o premade napíšeš, zkontroluji si, zda již není nastavený na jiném blogu (je to napsané pod náhledem)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Nevím proč, ale už dva dny mi nejde galerie přes freefansitehosting.com, takže jsem náhled musel nahrát na imgbox.com, na portfolio si budete muset ještě počkat.
 
 

Reklama