Site information

Vyhodnocení objednávky designů #001

25. listopadu 2014 v 17:45 | AlesH
Po 6 dnech je tu konečně vyhodnocení objednávky designů. Jako první bych chtěl poděkovat všem, co se zapsali. Dlouhou dobu jsem přemýšlel, kolik mám vybral blogu, ale protože nyní nemám skoro vůbec čas, tak jsem nakonec musel vybrat jen dva. Pokud jsem vás nevybral, tak nemusíte být zklamaní, nejspíše v polovině prosince otevřu objednávku znovu.

TAKŽE DESIGN UDĚLÁM...

ORDER DESIGN ~ 19-25/11/2014

19. listopadu 2014 v 18:01 | AlesH
Tak konečně mám vše kolem objednávky designů hotové, takže mi nic nebrání v tom ji otevřít, ale nevím, zda to má vůbec smysl, protože stejně nikdo nebude mít zájem. Kdyby se přece jen někdo takový našel, tak klikněte na odkaz níže, kde najdete více informací.

SURMISE on Ask.fm

10. listopadu 2014 v 21:11 | AlesH
Stejně jako spousta další lidí na blogu, tak i já jsem si konečně založil účet na Ask.fm. Takže, kdybyste se chtěli na něco zeptat, i kdyby to byl sebemenší kravina, tak se mě klidně zeptejte, budu moc rád za každou vámi položenou otázku. Ptát se můžete opravdu na cokoliv, ani se to nemusí nutně týkat blogu a grafiky, ale zas neříkám, že odpovím na všechno. Teď už je doufám, že jsem si ho nezaložil zbytečně.
 
 

Reklama